2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Letnica
Dodane 12 maja 2024

ZATRUDNIĘ do pracy w sklepie żabka LETNICA/NOWY PORT

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Nowo otwarty punkt sieci sklepów żabka szuka pracowników na stanowisko:

Sprzedawca-Kasjer

Praca dwuzmianowa od pn-nd w godzinach: 5.30-14:30 / 14:30-23:30

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny - wszystkiego nauczymy)

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie/umowa o pracę;

  • Elastyczny grafik, dopasowany do twoich możliwości;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Premie miesięczne za wypracowane wyniki sklepu oraz świąteczne;

  • Pakiet benefit - dopłaty do zajęć sportowych;

  • Szkolenie w miejscu świadczenia pracy – szkolenie przygotowawcze;

  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

Oczekujemy:

  • Pracowitości i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Uczciwości i dobrej organizacji pracy własnej w miejscu pracy;

  • Punktualności;

  • Utrzymywania standardów sieci;

  • Gotowości do pracy zmianowej i w weekendy;

  • Miłego i uprzejmego podejścia do Klienta;

  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć ich wyrobienia w momencie zatrudnienia);

  • Dyspozycyjności od 27.05.2024r;

Obowiązki:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami sieci;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru;

  • Dbanie o czystość i estetykę sklepu;

  • Uzupełnianie towaru na półkach sklepowych;

  • Sprzedaż i przygotowanie produktów gastronomicznych;

CV prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy lub na maila.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 917796340