2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ławica
Dodane 09 maja 2024

zatrudnię do sklepu

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

OPIS OFERTA SKIEROWANA TYLKO DLA STUDENTÓW

Firma Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią ponad 900 punktów sprzedaży prowadzonych pod 40 różnymi brendami .

Aktualnie poszukujemy kasjera - sprzedawcy do naszego sklepu - 1 Minute

Miejsce pracy: Poznań - Lotnisko Ławica -

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy (nauczymy Cię, jeżeli nie umiesz)

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu

  • przyjmowanie dostaw

Nasze oczekiwania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność

  • dobra znajomość j. polskiego

  • książeczka co celów sanitarno-epidemiologicznych , lub chęć wyrobienia

  • status studenta lub ucznia

  • sklep czynny jest 7 dni w tygodniu 24h

  • podstawowa znajomość j. angielskiego

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • stawka 27,70 zł - stawka nocna 29

  • elastyczny grafik

  • praca zmianowa

oferta skierowana jest TYLKO dla osób posiadających status studenta lub ucznia !

Czekamy na Twoje cv

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 917095647