2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Renata
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię doradcę ds. nieruchomości

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Kopbud Sp. z o.o. w związku z rozwojem działalności w branży deweloperskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca ds. nieruchomości

Zakres obowiązków:

·        Aktywna sprzedaż  domów z rynku pierwotnego,

·        Doradztwo i obsługa klienta w zakresie procesu sprzedaży

·        Prowadzenie social mediów inwestycji we współpracy z zespołem

·        Budowanie długotrwałych relacji z klientami,

·        Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,

·        Aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty,

·        Analiza rynku nieruchomości, ·

      Współpraca z zespołem, kierownikiem robót  mająca na celu realizację wspólnych celów firmy,

·        Raportowanie i analiza wyników sprzedaży dla Zarządu,

·        Obsługa posprzedażowa.

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie w branży ( warunek konieczny)

·        Wysoka kultura osobista, komunikatywność, profesjonalizm w realizacji powierzonych działań,

·        Umiejętność komunikacji i negocjacji,

·        Znajomość rynku,

·        Umiejętność budowania relacji z klientami,

·        Samodzielność w działaniach,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Elastyczność i zaangażowanie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911147738