2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Giżycko
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię doświadczonego bosmana/szkutnika

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko : Bosman/Szkutnik w porcie Royal

Miejsce: Port Royal Giżycko Al. Wojska Polskiego 39

Zakres obowiązków :

- obsługa jachtów w sezonie czarterowym (wydawanie, odbieranie)

 - sprawdzanie stanu technicznego jachtów i ich bieżąca obsługa

- drobne naprawy, bieżący serwis

- utrzymywanie ładu i porządku na terenie portu

-drobne prace szkutnicze

Wymagania:

- pozytywne nastawienie, uczciwość i rzetelność

- wysoka kultura osobista i komunikatywność

-umiejętność miłej i profesjonalnej obsługi klienta

-doświadczenie w zakresie technicznej obsługi jachtów i ich drobnych napraw

- prawo jazdy kat B

- dyspozycyjność

Zainteresowanych prosimy o kontakt

Marcin 79*******06

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 662906540