2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Małopolskie
  6. Konwencjonalna - Proszowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnię Elektryka/Pomocnika elektryka

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • Praca przy urządzeniach elektrycznych (skrzynie ZK, rozdzielnie itp)

  • Budowa przyłączy kablowych i napowietrznych

  • Dbanie o warsztat pracy ( porządek czystość)

  • Odpowiedzialność za maszyny i narzędzia

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonego zadania przez pracodawcę.

Oferujemy

-umowa o prace.

-terminowe wypłaty.

-wynagrodzenie zależne od posiadanych uprawnień jak i starań i chęci.

-możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień.

-pewna i stabilna praca.

-miła i luźna atmosfera.

O nas

Jesteśmy firmą podwykonawczą Tauron Dystrybucja S.A. Zajmujemy się przyłączeniem nowych odbiorców do sieci energetycznej, przyłącza kablowe, napowietrzne, modernizacje sieci N/n, budowa sieci N/n, itp.

Więcej informacji udzielę telefonicznie 69*****28

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 797985941