2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Mazowieckie
  6. Fryzjer, barber - Warszawa
  7. Fryzjer, barber - Bemowo
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię fryzjerkę do salonu Warszawa Bemowo

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko fryzjerka do salonu BEAUTY ROSA na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 3a . Oferujemy pracę w komfortowych warunkach oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Mamy bardzo duże grono stałych klientów, pracujemy bardzo profesjonalnie, dlatego poszukujemy osób z doświadczeniem, uśmiechniętych, pozytywnie myślących, zaangażowanych, nastawionych na osobisty rozwój i osiąganie wyników. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do Naszego Zespołu, aktywnie uczestniczyć w kreowaniu nowych trendów w branży beauty i budowaniu wyjątkowych relacji z Klientami prześlij swoje CV, oraz zdjęcia swoich prac.,

wyjątkowe klientki, sesje zdjęciowe,

ekskluzywne wydarzenia i... Ty

Szukamy stylisty, który stanie się częścią zespołu

na lata. Będziemy razem pracować, rozwijać się

i codziennie uczyć się nowych rzeczy.

Co to za praca?

√ stacjonarna — fryzjer w salonie stylizacji włosów

√ poniedziałek-piątek/sobota

√ salon czynny 10:00 - 18:00 bądź 12:00-20:00

Jakie będą Twoje zadania?

√ robienie tego, co kochasz najbardziej

√ stawanie się coraz lepszym stylistą

√ zachwycanie klientek

Co oferujemy?

√ najlepsze wynagrodzenie w Warszawie (wspaniała płaca za wspaniałą pracę)

√ pracę na wyłącznie doskonałych produktach i sprzęcie

√ szkolenia i współpracę z artystami w swoim fachu

√ umowę o pracę (najpierw na czas określony)

√ przyjazną, ale i profesjonalną atmosferę

√ przepyszną kawę!

Doskonały salon to taki, w którym są doskonali styliści.

Latami pracowaliśmy na reputację; zbudowaliśmy

coś wyjątkowego — a teraz chcemy budować

to dalej z najlepszymi artystami fryzjerstwa,

jakich tylko można znaleźć.

 Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi przez nas osobami.

Cieszymy się na spotkanie z Tobą :)

5 000 zł - 12 000 zł zł / mies. Brutto

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 828067456