2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Milicz
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię główną księgową

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Zatrudnimy główną księgową

Zakres obowiązków:

-Nadzór nad całością procesu księgowego, w tym nad prawidłowością operacji finansowych.

-Przygotowywanie i rozliczanie podatku VAT, CIT, JPK, akcyza oraz innych.

-Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości

-Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy.

-Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT i CIT.

-Dekretowanie dokumentów oraz ich kontrola.

-Optymalizacja procesów księgowych i rozliczania planów kont.

-Inwentaryzacja sald, naliczanie odpisów i rezerw.

-Bieżąca współpraca z bankami, instytucjami, audytorami zewnętrznymi.

-Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US).

-Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

-Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (mile widziane znajomość przepisów akcyzowych oraz obrotów towarów i usług międzynarodowych i europejskich).

-Doświadczenie w sporządzaniu bilansu, rachunku wyników, rachunku przepływów pieniężnych, zestawienia zmian w kapitale własnym oraz we współpracy z audytorami.

-Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

-Umiejętności analityczne.

-Dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 882617493