2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Waleńczów
Agrospec.pl AGROSPEC KŁUDKA Waleńczów
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnię handlowca sprzedawcę ciągników, maszyn, nawozów - rolnictwo

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Waleńczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGROSPEC KŁUDKA sp. z o.o. firma od ponad 30 lat na rynku rolniczym zatrudni:

  • HANDLOWCA-SPRZEDAWCĘ stacjonarnego ciągników, maszyn rolniczych, środków ochrony, nawozów, części zamiennych

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż asortymentu rolniczego znajdujących się w ofercie firmy,

  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

  • obsługa klientów w oddziale

Wymagania:

  • znajomość techniki rolniczej

  • podstawowa wiedza rolnicza

  • doświadczenie w branży rolnej,

  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,

  • orientacja na osiąganie celów,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • znajomość obsługi komputera (minimum pakiet office),

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub staż lub umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię za efekty sprzedaży

  • zatrudnienie w gronie specjalistów z branży rolniczej,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach,

  • pracę z nowoczesną techniką rolniczą,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w renomowanej firmie o dobrej opinii,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity:

  • bezpłatne szkolenia i kursy

  • grupowe ubezpieczenie PZU

Nasza firma działa na regionalnym rynku od ponad 30 lat. Cenimy a zarazem wymagamy utrzymania tradycji, uczciwości, dobrej relacji z każdym klientem, dużego zaangażowania i solidności w wypełnianiu obowiązków. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr telefonu lub do odwiedzenia naszej firmy i krótkiego zaprezentowania własnej osoby. Proszę wysłać CV poprzez OLX lub dostarczyć je w formie papierowej.

Lokalizacja

Waleńczów,

Śląskie

Śląskie, Waleńczów
ID: 860037001