2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Krępice
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię higienistkę stomatologiczną Wrocław Leśnica

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krępice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Higienistka Stomatologiczna

Lokalizacja: Wrocław - Leśnica

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej.

  • Wykonywanie zabiegów fluoryzacji.

  • Wybielanie zębów.

  • Edukacja pacjentów na temat higieny jamy ustnej, włączając techniki szczotkowania, nitkowania oraz stosowania płukań.

  • Asystowanie lekarzowi stomatologowi w wymagających przypadkach.

  • Monitorowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjentów i współpraca z lekarzem w ustalaniu planu leczenia.

  • Zarządzanie harmonogramem pacjentów oraz prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zawodzie.

  • Dyplom uprawniający do wykonywania pracy jako higienistka stomatologiczna –

    2 lata w zawodzie.

  • Doskonała znajomość procedur higieny jamy ustnej oraz doświadczenie w ich praktycznym stosowaniu.

  • Umiejętność obsługi sprzętu stomatologicznego oraz znajomość programów komputerowych do dokumentacji medycznej.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontaktach z pacjentami.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz w ułożonym harmonogramie przyjęć.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i przyjaznym dla pacjentów gabinecie stomatologicznym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzeń oraz wsparcie dla samodzielności w zawodzie.

  • Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem.

  • Elastyczny grafik pracy i wsparcie w harmonijnym rozwoju zawodowym.

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV oraz  na adres e-mail: tteam2317małpagmail.com

Odpowiemy lub oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilku dni.

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 912093231