2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Mickiewicza
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię Inżyniera Budowy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Archime to wyróżniający się na rynku lider w zakresie obsługi inwestycji budowlanych w systemie zaprojektuj & wybuduj . Wieloletnie doświadczenie pomaga stworzyć pozytywną atmosferę i budować silne zespoły, co daje możliwość pracy w w przyjaznym środowisku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Opis stanowiska:

  • raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót,

  • weryfikacja jakości wykonywanych robót,

  • weryfikacja zgodności prowadzenia robót z wytycznymi BHP,

  • współpraca z projektantem w zakresie rozwiązywania niezgodności i problemów technicznych,

  • opracowywanie wycen prac budowlanych oraz dokumentacji podwykonawczej,

  • przygotowywanie zestawień materiałów do zamówienia oraz jakościowy i ilościowy odbiór ich dostaw,

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,

  • przygotowywanie obmiarów prac,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • znajomość pakietu AutoCAD, MS Office, Norma

  • praw jazdy kat. B

  • praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp

  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presja czasu,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • umiejętność planowania i organizowania czasu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

  • możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole·

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Mickiewicza
ID: 718929465