2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię Majstra/Brygadzistę/Inżyniera Budowy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

·         Współpraca z Inwestorem, podwykonawcami, projektantami, inżynierami oraz  zespołem pracowników i innymi komórkami organizacyjnymi firmy

·         Współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców

·         Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót pracowników firmy oraz podwykonawców zgodnie ze standardami firmy i wymogami obowiązującego prawa

·         Nadzorowanie prac wykonawczych, przyspieszanie i optymalizacja realizacji poszczególnych prac Wykonawców

·         Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

·         Zamawianie materiałów budowlanych oraz kontrola dostaw na budowę

·         Udział w przedmiarowaniu prac i optymalizowaniu rozwiązań projektowych

·         Poszerzanie bazy wykonawców w danym regionie

·         Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem wykonawczym

·         Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją projektową oraz wiedzą techniczną

·         Przygotowywanie zestawień materiałów do zamówienia oraz jakościowy i ilościowy odbiór ich dostaw

·         Odbiór wykonanych prac oraz wykonywanie protokołów przerobowych

·         Kontrolowanie terminowości realizacji robót budowlanych

·         Wykonywanie kart materiałowych oraz zapytań do projektanta

·         Rozwiązywanie bieżących problemów

·         Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

·         Raportowanie postępów prac

Wymagania

·         Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy przy budowie budynków użyteczności publicznej lub mieszkaniowych wielorodzinnych

·         Wysoka kultura osobista

·         Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych

·         Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa

·         Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu oraz koordynacji i nadzoru prac wykonywanych przez podwykonawców

·         Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

·         Dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Biegła znajomość programu kosztorysowego NORMA

 Zapewniamy

·         Pracę pełną wyzwań w stabilnej firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem

·         Dowolna forma zatrudnienia (preferowana umowa o pracę),

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Możliwość realizacji interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

·         Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

·         Nastawienie na długofalową współpracę  oraz możliwość awansu

·         Niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon, samochód

·         Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 897262169