2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnię inżyniera budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zatrudnię Inżyniera Budowy

Miejsce zatrudnienia: Rzeszów

(woj. mazowieckie, śląskie, lubelskie, podkarpackie)

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

  • sprawdzanie dokumentacji wykonawczej, obmiarów, kontrola jakości,

  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne / specjalność konstrukcyjno-budowlana lub inżynieria środowiska

- zdolność do egzekwowania delegowanych obowiązków

- odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

- prawo jazdy kat. B

- praca w delegacji

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się organizacji;

- stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę;

- pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki z ZFŚŚ;

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop) - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych;

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać w wiadomości prywatnej lub na adres mailowy. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 902914413