2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Ustroń
Dodane 02 maja 2024

Zatrudnię Inżyniera Budowy

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Inżynier Budowy/Instalator

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację powierzonego zakresu prac na projekcie pod nadzorem Kierownika Budowy, zgodnie z założonym budżetem oraz przyjętym harmonogramem robót,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • utrzymywanie dobrych relacji z firmami podwykonawczymi, Inspektorami Nadzoru, Inwestorem,

  • aktualizowanie harmonogramów powierzonych zakresów prac,

  • wysyłanie i zbieranie ofert od podwykonawców oraz dostawców,

  • odpowiedzialność za porządki na budowie,

  • odpowiedzialność za BHP na powierzonym zakresie prac,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad,

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej od 34 lat firmie na Polskim rynku budowlanym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego – kursy, szkolenia,

  • dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych,

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 914457276