2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pastuchów
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię Inżyniera Projektu_PRACA OD ZARAZ!!!

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pastuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działalność naszej firmy opiera się na zapewnieniu obsługi technicznej przemysłu. Naszą ofertę kierujemy m. in do firm z branży , spożywczej,farmaceutycznej czy chemicznej.

                              Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

                                             Inżynier Projektu

Zakres obowiązków:

- pełnienie nadzoru nad realizacją projektu

- opracowywanie harmonogramu prowadzonych prac

- prowadzenie dokumentacji projektu

- przygotowywanie ofert

- dokonywanie sprawozdawczości związanej z realizacją projektu

- inicjowanie działań związanych z rozwojem firmy

Wymagania:

- kwalifikacje (wykształcenie wyższe)

- doświadczenie zawodowe (przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny)

- prawo jazdy kategorii B

- obsługa AutoCAD

- znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

- osoba posiadająca zdolności analityczne oraz umiejętności zarządzania zespołem

Firma oferuje:

- telefon służbowy

- samochód służbowy

- szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biura z dopisaną klauzulą:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Lokalizacja

Pastuchów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pastuchów
ID: 720933020