2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię Kasjera - sprzedawcę do nowego sklepu Żabka

Lokalizacja

Gdańsk, Siedlce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukamy pracowników do sklepu Żabka . Szukamy osób do nowego zespołu .Doświadczenie w handlu NIE JEST wymagane aczkolwiek mile widziane :) Adres: Polska, Gdańsk, 80-107Jacka Malczewskiego 85 Wymagania: • bierny język polski
 • dyspozycyjność
 • chęć do pracy
 • 18+
 Zakres obowiązków: • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
 • Obsługa klientów
 • Wypiekanie pieczywa
 • Podgrzewanie gotowych posiłków i robienie hot dogów
 • Wykładanie towaru na półki
 • Przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw
 • Sprawdzanie terminów przydatności produktów
 • Wypełnianie wirtualnego harmonogramu zadań
 • Dbanie o czystość i porządek sklepu
 • Wystawianie etykiet cenowych
 • Wypełnianie HACCP
 • Dyspozycyjność w jednym z wymienionych zakresów godzinowych: 6-14, 12-20, 14-23
 Mile widziane: • Gotowe i aktualne badania na nosicielstwo.
 • Doświadczenie w handlu.
 • Preferencja do pracy w popołudnie lub wieczór.
 Oferujemy: • umowe zlecenie 23.50/h brutto +premie (zależnie od doświadczenie, dyspozycyjności, jakości pracy i wydajności w pracy).
 • Dla młodych 18-24lat i z statusem ucznia/studenta oferujemy jedynie umowę zlecenie
 • Elastyczny grafik.
 • Zgrany zespół.
 • Miłą atmosferę.
 Osób zainteresowanych proszę wysłać CV , będzie kontaktować się z osobami i się umówić na rozmowę rekreacyjną) Numer telefonu do kontaktu 73*******67)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Siedlce
ID: 854681572