2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecinek
Dodane 02 maja 2024

Zatrudnię KELNERÓW

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Browar & Restauracja w Szczecinku przy ul. Plac Sowińskiego 4 zatrudni pracownika na stanowisku kelner/kelnerka.

Możliwość pracy na stałe bądź tylko w weekendy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • znajomość menu i składników potraw,

  • doradzanie w wyborze dań i napojów,

  • serwowanie posiłków oraz napojów,

  • obsługa kasy fiskalnej i programu POS

  • utrzymywanie czystości i porządku na sali restauracyjnej,

  • dbanie o zadowolenie gości i rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • prace przygotowawcze przed otwarciem i po zakończeniu pracy,

  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • współpraca z innymi pracownikami restauracji (kucharze, barmani)

WYMAGANIA:

  • umiejętność obsługi klienta, nawiązywanie pozytywnych relacji,

  • miła aparycja i wysoka kultura osobista,

  • znajomości zasad etykiety kelnerskiej

  • komunikatywności i szybkości w reagowaniu na potrzeby klienta

  • dyspozycyjności do pracy w niestandardowych godzinach (wieczory, weekendy)

  • umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami

  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych

  • życzliwość, uprzejmość, punktualność i dobra organizacja pracy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie w charakterze kelnera/kelnerki

OFERUJEMY:

  • możliwość uczestniczenia w budowaniu i rozwoju firmy od początków jej działalności,

  • praca w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze,

  • umowa o pracę/zlecenie (do uzgodnienia),

  • przejrzyste zasady pracy,

  • elastyczny grafik,

  • terminowość wynagrodzeń,

  • pracę na wysokiej jakości produktach,

  • premie uznaniowe,

  • rabat pracowniczy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania bądź na adres e-mail podany w formularzu. Można również kontaktować się na numer telefonu 53*****47 od godz. 12.00

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 830802309