2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Zielonki Wieś
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię Kierowca-Magazynier Hurtownia Motoryzacyjna, Sprzedaż opon.

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielonki Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Zatrudnię osobę na stanowisko kierowca-magazynier, praca w podwarszawskiej miejscowości Zielonki Wieś, dojazd z Bemowa z pętli autobusowo tramwajowej na ul. Górczewskiej. Nasza strona internetowa oponypexim.pl. Proszę o kontakt osoby z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej ( jest możliwość przyuczenia).

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień i dostarczanie towarów.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Przygotowywanie paczek dla kurierów i odbiór paczek od kurierów

  • Utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym stanie.

  • Praca w godzinach do ustalenia, cały etat lub elastyczne godziny pracy

  • Utrzymanie porządku na magazynie.

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie word - wystawiane dokumentów WZ

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Zaangażowanie i sumienność.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Dobra organizacja pracy.

    telefon kontaktowy 22 868 21 20, 69*******19 lub proszę o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi , jakiej pensji Panowie oczekują, skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie proponujemy pensji chcemy usłyszeć od kandydata jakie ma oczekiwania finansowe i doświadczenie.

Lokalizacja

Zielonki Wieś,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Zielonki Wieś
ID: 910260224