2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Biała Podlaska
Dodane 28 marca 2024

Zatrudnię kierowcę kat. C

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje:

Kierowcy kat. C

Opis stanowiska:

·        prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony;

·        wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem oraz pakowaniem towaru na palety;

·        wyjazdy na terenie całego kraju, wszystkie weekendy w domu, noclegi na koszt pracodawcy;

·        bieżąca obsługa pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków;

·        prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. C;

·        karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, zaświadczenie o niekaralności;

·        odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność i sprawność fizyczna.

Oferujemy:

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

·        gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie celem przeprowadzenia rekrutacji jest Green Office Ecologic Sp. z o.o., ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia rekrutacji

i wybrania kandydata na stanowisko. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania w/w czynności. Pomimo dobrowolności, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wykonywania w/w czynności.

Dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres prowadzonej rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie – udzielona przez Państwa zgoda.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 678254565