2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Skawina
Dodane 11 kwietnia 2024

zatrudnię Kierowcę - Operatora pompy do betonu

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma działająca na krakowskim rynku w zakresie produkcji i dostaw betonu towarowego, projektowania niestandardowych mieszanek betonowych oraz usług specjalistycznym sprzętem poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca – operator pompy do betonu

Praca stała Miejsce pracy: Kraków, Skawina

Zakres obowiązków:

  • obsługa pompy do betonu,

  • dostarczanie betonu do klienta,

  • utrzymanie powierzonego pojazdu w czystości i sprawności.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • posiadanie ważnych uprawnień operatora pompy do betonu,

  • prawo jazdy kat.C,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy,

  • dyspozycyjność, sumienność.

Oferujemy:

·          możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·          stabilne warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 864002304