2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Mszczonów
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowcę Refood

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Saria Polska Sp. z o.o., Zakład w Nowym Modlinie, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Kierowca

Miejsce pracy: Mszczonów

Twój zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa pojazdu,

  • odbiór i dostawa pojemników,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • odpowiednie uprawnienia (prawo jazdy kat. B, C)

  • ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • aktualne orzeczenie psychologiczne,

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

  • zaświadczenie o niekaralności

  • karta kierowcy

  • nie wymagamy doświadczenia, niedoświadczonym oferujemy szkolenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, od którego odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne,

  • wynagrodzenie złożone z kilku składników: wynagrodzenia podstawowego, premii oraz dodatków,

  • codzienne powroty do domu, praca od poniedziałku do piątku,

  • bezpieczne warunki pracy,

  • profesjonalną i atestowaną odzież robocza,

  • liczne świadczenia z ZFŚS np. bony na święta i paczki dla dzieci,

  • opiekę medyczną dla naszych pracowników,

  • możliwość zdobycia uprawnień i certyfikatów.

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 840740067