2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowcę solówki do dystrybucji paletowej

Wynagrodzenie

8 300 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma transportowa zatrudni kierowcę do codziennej dystrybucji i odbiorów od firm towaru na paletach. Magazyn pracuje od godz. 5, praca od poniedziałku do piątku. Do auta przypisana jest rampa z przygotowanym towarem. Stała trasa Sokołów, Węgrów i okolice o.k 300-350 km dziennie. Auto Mercedes Atego 15dmc kontener 18pal. 2015 rok z windą i paleciakiem elektrycznym.

Wymagania:

prawo jazdy kat. C

karta kierowcy kod 95

świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy)

podstawowe uprawnienia ADR

Obowiązki kierowcy:

Załadunek i rozładunek towaru

Dostawa i odbiór towaru do i od klientów

Dbanie o auto

Zadzwoń lub wyślij swoje CV. Idealnie by było gdybyś miał: książeczkę sanepidu i doświadczenie.

Do Twojej dyspozycji jest elektryczny wózek paletowy, a towar jest przygotowany na paletach w magazynie pod wyznaczoną rampą . Dostaniesz auto z windą przypisane do Ciebie. Pracujesz tylko 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, a weekendy masz wolne.

Wynagrodzenie 6000 zł na rękę.

Zadzwoń 50*******80 i umów się na dzień próbny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911067935