2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Głuchowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowców - podwójna obsada

Lokalizacja

Głuchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

*Firma Transportowa "CYKAS" poszukuje doświadczonych kierowców międzynarodowych C+E na podwójna obsadę przy cyklu mieszanym, obsługujących trasy DK-PL, NL-PL oraz trasy krajowe z miejscowości Komorniki.*

*Lokalizacja:

- Baza: Komorniki, Polska

- Trasy: Dania-Polska, Holandia-Polska oraz trasy krajowe w Polsce

*Wymagania:*

- Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E

- Doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy mile widziane

- Znajomość przepisów drogowych oraz regulacji dotyczących transportu międzynarodowego

- Umiejętność obsługi tachografu oraz dokumentacji transportowej

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

- Samozatrudnienie mile widziane

- Zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

*Obowiązki:*

- Prowadzenie pojazdu ciężarowego na trasach międzynarodowych zgodnie z harmonogramem

- Zapewnienie terminowej dostawy towarów do klientów

- Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem

- Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji pojazdu

- Współpraca z dyspozytorem w celu optymalizacji trasy i terminów dostaw

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie transportowej

- Atrakcyjne warunki finansowe oraz premie za efektywność

- Nowoczesny i dobrze wyposażony tabor

- Praca na nowych pojazdach

- Możliwość samozatrudnienia

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

Jeśli spełniacie powyższe wymagania i chcecie dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email z tytułem "Aplikacja: Kierowca Międzynarodowy C+E - Podwójna obsada", lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

*Informacje dodatkowe:*

- Osoby zainteresowane pracą na pełny etat mogą składać aplikacje do dnia [24.05.2024], po czym rozpoczną się rozmowy kwalifikacyjne.

- Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej: [www.cykas.eu)

Dołącz do naszego zespołu i podróżuj z nami po drogach Europy!

Lokalizacja

Głuchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głuchowo
ID: 914218686