2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wałbrzych
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię kierownika budowy

Wynagrodzenie

6 850 - 10 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Ogłoszenie o kierownika Budowy,

W związku z wygraniem 2 przetargów na realizację budów w Wałbrzychu Firma PHU GAWLIK Paweł Gawlik poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Budowy.

Termin zatrudnienia: od zaraz, najpóźniej od 01.05.2024, do 31.12.2024. ( z możliwością późniejszej prolongaty zatrudnienia na innych budowach w okolicy Wałbrzycha)

Zakres obowiązków:

·  pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,

·  nadzór i odpowiedzialność nad powierzonymi robotami budowlanymi;

·  kontrola jakości i terminowości realizowanych robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, umowy podwykonawcze i dokumentację techniczną;

·  udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców oraz podwykonawców;

·   organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy  podwykonawców,

·  koordynacja  i nadzór    nad przestrzeganiem na budowie przepisów BHP i P.Poż.

·  ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu i Specjalistami  Generalnego Wykonawcy.

Nasze wymagania

·  wykształcenie wyższe  budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

·  posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

·  przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

·  minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy;

·  umiejętność  dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu;

· elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania;

·  prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

·  Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz  premie uzależnione od wyników na budowie,

 ·  Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zawodowego;

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

·  Niezbędne narzędzia pracy;

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 909126201