2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Wygiełzów
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnię Kierownika Robót Drogowych

Lokalizacja

Wygiełzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma WIKOS FRESH poszukuje kierownika budowy mile widziane uprawnienia drogowe. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencję świadczymy usługi w zakresie prac drogowych.

Opis stanowiska:

• Wykonywanie powierzonych zadań

• Przygotowania kosztorysów i rozliczanie budów

• Bieżący kontakt z inwestorem i prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku kierownik budowy

• uprawnienia budowlane specjalność drogi

• Umiejętność pracy w zespole, kierowania ludźmi

Oferujemy:

• Stałe godziny pracy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdolności

• Samochód służbowy

Lokalizacja

Wygiełzów,

Małopolskie

Małopolskie, Wygiełzów
ID: 786119612