2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię kobietę do wyceny towaru używanego

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

WYCENA ODZIEŻY UŻYWANEJ

poszukujemy osoby z doświadczeniem zainteresowanych pracą na stanowisku:

wycena towaru i sortowanie odzieży używanej

Obowiązki:

  • wycena towaru

  • sortowanie odzieży używanej pod względem – rodzaju, materiału oraz stopnia zużycia

  •  przestrzeganie standardów sortowania i obowiązujących w firmie norm

Wymagania:

·       spostrzegawczość i dokładność

·       szybkość uczenia się

·       efektywne wykorzystanie czasu pracy

·       odpowiedzialne podejście do obowiązków i współpracy

·       uczciwość i lojalność

·       punktualność i obecność

·Oferujemy:

·       elastyczne godziny pracy, pełny etat

·       regularne wypłaty wynagrodzeń i stabilne zatrudnienie

·       szkolenia dla nowych pracowników oraz ciągłe wsparcie bardziej doświadczonych osób

·       miłą atmosferę pracy

Miejsce pracy - Lublin Łęczyńska

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

ID: 819779141Wyświetlenia: 8555

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 872280225