2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Siedlce
Dodane 21 kwietnia 2024

Zatrudnię Kosmetologa do nowej siedziby Salonu z bazą klientów

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon Kosmetologiczny z 14 letnim doświadczeniem i bazą Klientów poszukuje Kosmetologa /Kosmetyczki do nowo otwierającej się placówki o wysokim standardzie usług i lokalu

Oferujemy :

1.Kursy i szkolenia prowadzone przez właścicielkę salonu (18 letnie doświadczenie w wykonywaniu usług kosmetologicznych)

2.Szkolenia branżowe i specjalistyczne w Polsce

3.Odzież firmową

4.Vouchery Świąteczne

5.Pełne wdrożenie na stanowisko

6.Szkolenia z komunikacji biznesowej

7.Umowę o pracę

8.Prowizję od sprzedaży detalicznej

9.System zmianowy

Zakres obowiązków /Wymagania:

Poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem. Pełnej pasji do kosmetologii i chęci do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Otwartej i komunikatywnej na pracę z Klientem. Chętnej do pracy z Social Mediami.

Kosmetolog powinien mieć znajomość :

-obsługi nowoczesnych urządzeń HIGH-TECH .(np Radiofrekwencja Mikroigłowa czy Oczyszczanie Wodorowe itp).

-wiedzy z zakresu stylizacji brwi i rzęs , wizażu

-mile postrzegane umiejętności z zakresu Manicure/Pedicure

-Wiedzy ze składów kosmetyków , aby umieć poprawnie dobierać pielegnację domową dla Klienta.

Cv ze zdjęciem i danymi osobowymi , a także wykształceniem / szkoleniami prosimy o przesłanie za pomocą portalu Olx.

Prosimy również o dołączenie :

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko''

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 913397745