2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Łuków
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnię księgową

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Milten Sp. z o.o. zatrudni księgową ( pełna księgowość)

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym i rachunkowym

  • Rozliczanie wyciągów bankowych

  • Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Znajomość zagadnień księgowych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

  • Chęć do pracy i rozwoju

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole

  • Pozytywne nastawienie

Kontakt: 60*****50

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 917327504