2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Piotrków Trybunalski
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię księgową

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” SA w Piotrkowie Trybunalskim zatrudni

KSIĘGOWĄ

Miejsce pracy

Stanowisko

Księgowa

Twój zakres obowiązków

·        wprowadzanie do ksiąg spółki dokumentów finansowych, przygotowywanie deklaracji VAT i CIT, rozliczanie magazynów

Nasze wymagania

·        wykształcenie wyższe kierunkowe,

·        min. 5 lat doświadczenia na równorzędnym stanowisku,

·        znajomość programu SYMFONIA- niezbędne

·        bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów podatkowych,

·        śledzenie zmian w przepisach księgowych i podatkowych,

·        umiejętność analitycznego myślenia,

·        dobra znajomość pakietu Office,

·        samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,

·        zaangażowanie, terminowość, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

·        pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

·        szkolenia podnoszące kwalifikacje

·        atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

·        wsparcie doświadczonego zespołu,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinasowanie do obozów/kolonii dla dzieci, paczki/bony świąteczne),

·        ubezpieczenie na życie (grupowe),

·        pracowniczy program emerytalny – PPE.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 851281022