2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Głogów
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię Księgową/Księgowego Głogów

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Vip Check-in Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej. Jeśli jesteś osobą dokładną, zorganizowaną, posiadającą umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i rozliczanie ksiąg przychodów i rozchodów firm, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych;

  • analiza dokumentów księgowych;

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie spraw księgowych;

  • utrzymywanie porządku i zgodności dokumentów;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne mile widziane (preferowane kierunki związane z rachunkowością lub finansami);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość przepisów podatkowych i prawa rachunkowego;

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole;

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych,

  • umiejętność prowadzenia ksiąg handlowych będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Klauzula RODO

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 919822061