2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Barlinek
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię Księgową - Specjalistę ds. płac

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barlinku

 zatrudni

Księgową - Specjalistę ds. płac

 na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od zaraz

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa płacowa,

  • prowadzenie dokumentacji płacowej związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilno-prawnymi,

  • prowadzenia dokumentacji zasiłkowej,

  • prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do US oraz GUS,

  • prowadzenie dokumentacji i obsługi PPK,

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,

  • sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • analiza zużycia wody w lokalach,

  • rozliczanie delegacji służbowych i prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu,

  • prowadzenie rozliczeń lokali użytkowych,

  • ewidencja udziałów członkowskich,

  • fakturowanie, sporządzanie ewidencji zakupów na potrzeby podatku VAT,

  • prowadzenie ewidencji złożonych oświadczeń na potrzeby systemu gospodarowania odpadami komunalnymi,

  • sporządzanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

  • dekretacja i księgowanie dokumentów.

Wymagania:

  • znajomość programu PŁATNIK oraz WORD i EXCEL,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń,

  • dokładność, zaangażowanie, umiejętności pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej  i wysoka kultura osobista.

     Oferujemy:

·         umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

·         możliwość doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń,

·         świadczenie urlopowe.

Oferty w postaci szczegółowego CV z opisem doświadczenia zawodowego prosimy kierować na adres siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku, ul. Wodna 2 lub drogą elektroniczną na wskazany e-mail

Kontakt tel. 95 7461074 (Gł. Księgowa)

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 908944486