2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Gniezno
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharkę/pomoc kuchenną

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Hotel *** w Gnieźnie poszukuje:

Kucharki/pomocy kuchennej

Podstawowe obowiązki kucharki/pomocy kuchennej

 Wymagania:

-pozytywne nastawienie, chęć do pracy;

- posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

Zapewniamy:

- stabilne warunki zatrudnienia;

- umowę o pracę lub zlecenie;

- możliwość zdobycia doświadczenia;

- atrakcyjne zarobki;

- pracę w miłej atmosferze z ambitnymi ludźmi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z kompletem dokumentów lub bezpośrednio przez olx. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, spełniające powyższe wymagania. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Mebli SPIN z siedzibą w Mnichowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 913602800