2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Słupsk
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharza do kebaba

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kierunek Kebab zatrudni kucharza do przygotowywania Kebaba. Wymagane doświadczenie na kuchni, najlepiej z doświadczeniem w Kebabie, kuchni tureckiej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie półproduktów

  • przygotowywanie mięsa (krojenie, przyprawianie, nabijanie świeżego mięsa- w tym przypadku wszystkiego uczymy)

  • Przygotowywanie Kebaba wg naszych receptur (bułka, rollo, talerz i inne dania kuchni tureckiej)

Oferujemy:

  • stałą pracę

  • dobre warunki wynagrodzenia - premie miesięczne okazjonalne,

  • dobre warunki lokalowe (przestronny, lokal, klimatyzacja)

  • możliwość rozwoju i nauki

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 912639570