2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Tumiany
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharza/kę - do restauracji z Widokiem w Tumianach

Wynagrodzenie

29 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tumiany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Tumiany

Praca w okresie kwiecień - wrzesień

Zakres obowiązków:

•    Dbałość o wysoki standard dań podawanych dla Gości, ustalenie estetycznych sposobów podawania potraw

•    Planowanie i przygotowywanie menu – dobieranie składników oraz metod przygotowania

•    Przygotowanie potraw, wybranie naczyń odpowiednich dla poszczególnych dań

•    Nadzór nad jakością zamówionej żywności

•    Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami

•    Dbanie o stanowisko oraz przyrządy

•    Przygotowanie listy zakupów tygodniowych

Wymagamy:

•    Pełnej samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowania oraz odpowiedzialności

•    Wiedzy z zakresu wydawki, grill, dania ciepłe/zimne

•    Doświadczenia na stanowisku kucharza

•    Posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

•    Wysokiej kultury osobistej

•    Radzenie z presją czasu

•    Umiejętności budowania dobrych relacji z współpracownikami

•    Chęci do pracy

•    Mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

•    Umowę zlecenie / o pracę

•    Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia)

•    Premia uzależniona od wyników pracy

•    Korzystne warunki pracy

•    Możliwość zakwaterowania

•    Zniżkę pracowniczą

Poszukujemy również kelnerów/kelnerki, pomoce kuchenne, osoby zmywające itp.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy

W cv prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Ośrodek Wypoczynkowy „Camping Tumiany” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tumiany,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Tumiany
ID: 824671493