2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Sieniawa
Dodane 06 czerwca 2024

Zatrudnię Kucharza Pałac Sieniawa

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieniawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Oferta pracy dotyczy Pałacu Sieniawa, który po dłuższej przerwie zostaje ponownie otwarty przez nowych dzierżawców. Poszukujemy ludzi gotowych podjąć się postawienie na nowo restauracji hotelowej oraz sektora eventowego. Najważniejszym kryterium jest doświadczenie i umiejętności gastronomiczne oraz dobra organizacja pracy. Jesteśmy otwarci na kogoś posiadającego dużą inicjatywę i kreatywność.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa restauracji i eventów

  • Staranne przygotowywanie potraw z istniejącego menu

  • Monitorowanie jakości i smaku przygotowywanych potraw

  • Przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny w kuchni

  • Rozwiązywanie problemów związanych z produkcją żywności

  • Współpraca z innymi działami w zakresie planowania i organizacji eventów gastronomicznych

  • Poznanie i zastosowanie trendów kulinarnej branży

  • Zachowanie najwyższej jakości potraw serwowanych do klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w kuchni

  • Umiejętności kulinarno-techniczne, w tym wiedza o technikach obróbki termicznej, doprawianiu potraw oraz prezentacji dań

  • Zdolność do pracy w stresie i podejmowania szybkich decyzji w nagłych sytuacjach

  • Kreatywność i umiejętność wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w kuchni

  • Znajomość standardów higieny, bezpieczeństwa i jakości w kuchni oraz umiejętność przestrzegania ich w codziennej pracy

  • Zamiłowanie do gotowania i pasja do doskonalenia umiejętności kulinarnej

  • Umiejętność planowania i organizacji zapasów oraz kontrolowania kosztów związanych z działalnością kuchni

  • Dobra znajomość przepisów dotyczących żywności oraz przepisów sanitarnych i BHP

  • Pozytywne podejście i zaangażowanie w pracę, gotowość do nieustannego rozwijania i doskonalenia umiejętności.

To oferujemy

  • Doskonałą przestrzeń do realizacji zawodowej

  • Możliwość wpływania na wygląd i odbiór restauracji

  • Pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowej, również na kursach i szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Sieniawa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sieniawa
ID: 888362789