2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Skowarcz
Dodane 19 kwietnia 2024

zatrudnię magazyniera- 3/4 etatu

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skowarcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma z branży elektrycznej i fotowoltaicznej zatrudni na stanowisko MAGAZYNIER

praca 6godzin dziennie - przeważnie od 5.30 ale czasami może być od 7/8- w zależności od prowadzonych zleceń

praca na umowe o pracę

mile widziana znajomość asortymenty elektrycznego

wymagane prawo jazdy kat B

zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw, wprowadzanie do programu magazynowego i układanie w magazynie

  • przygotowanie potrzebnego na dany dzień materiału - na podstawie listy otrzymanej od montażystów

  • kontrolowanie przepływu materiałów pomiędzy pracownikami - w programie do magazynowania

  • pakowanie paczek

  • dbanie o porządek magazynu i placu

  • odbiór materiału z hurtowni i dostarczanie na budowy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INTEK-TECH Technika Instalacji Prażuch Piotr z siedzibą w Skowarczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest INTEK-TECH Technika Instalacji Prażuch Piotr z siedzibą w Skowarczu przy ul. Piaskowej 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Skowarcz,

Pomorskie

Pomorskie, Skowarcz
ID: 912909865