2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ciechanów
Dodane 05 kwietnia 2024

Zatrudnię magazyniera

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hurtownia Narzędzi Tomax zatrudni magazyniera

Miejsce pracy: Ciechanów

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczysz się w pierwszym tygodniu pracy.

Opis stanowiska:

• przyjmowanie dostaw towaru do magazynu

• sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych

• wprowadzanie danych do aplikacji systemowych

Wymagania:

• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań,

• doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy współpracy,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• szkolenie wstępne oraz niezbędne wsparcie kierownictwa,

• możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

• jednozmianowy system pracy

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Proszę o zamieszczenie na aplikacji klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Skontaktujemy się z wybranymi osobami na podstawie przesłanego CV.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 659735388