2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Słupsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnię Majstra / Brygadzistę robót ZIMAR

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ZIMAR Ryszard Ziegert zatrudni majstra / kierownika robót.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem oraz czasem pracy pracowników,

  • koordynacja pracy i sprzętu,

  • weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem,

  • kontrola dostaw materiałów na budowę,

  • wsparcie kierownictwa budowy w realizacji zadań,

  • monitorowanie terminów i jakości wykonanych zadań.

NASZE WYMAGANIA:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy,

TO OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,

  • korzystne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 858685767