2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Olesno
Dodane 14 kwietnia 2024

ZATRUDNIĘ marketingowca z j. niemieckim

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osoby na stanowisko marketingowca ze znajomością j. Niemieckiego

Zakres obowiązków:

·        tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

·        nadzór nad treściami stron internetowych

·        przygotowanie materiałów marketingowych – ofert, ulotek, prezentacji, itp.

·        nadzór nad produkcją i logistyką materiałów marketingowych

·        tworzenie i zamieszczanie materiałów marketingowych w social media

·        tworzenie i obróbka filmów

·        pomoc w organizacji targów

·        tworzenie zdjęć i ich obróbka

·   pozyskanie i utrzymanie kontaktów z klientem zagranicznym

Nasze wymagania:

·        znajomość języka niemieckiego

·        swobodne poruszanie się w programach graficznych (Photoshop, Canva)

·        znajomość programów do edycji stron internetowych

·        komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy

· znajomość środowiska Meta Business Suite oraz Google Ads

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· praca w przyjaznej atmosferze

· niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Olesno,

Małopolskie

Małopolskie, Olesno
ID: 909228500