2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Biała Podlaska
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnię Mechanika Atrakcyjne Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy F.H.U.P. KONCEPT zatrudnimy pracownika

na stanowisko: Mechanik samochodowy.

miejsce pracy: Biała Podlaska

wymiar pracy: pełny etat.

Oferujemy:

•      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•      atrakcyjne wynagrodzenie za osiągnięte wyniki,

•      pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•      niezbędne narzędzia pracy,

•      szkolenia podnoszące kwalifikacje,

•      możliwości rozwoju zawodowego,

Zakres obowiązków:

•      weryfikacja stanu technicznego pojazdów,

•      usuwanie usterek i awarii pojazdów mechanicznych,

•      wykonywanie kompleksowych napraw,

•      samodzielna diagnostyka układów elektrycznych pojazdów mechanicznych,

•      zapewnienie wysokiej jakości usług,

•      obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi,

•      wykonywanie zleceń warsztatowych przydzielonych przez kierownika serwisu,

•      naprawa podzespołów i instalacji elektrycznych/elektronicznych pojazdów mechanicznych.

Wymagania:

•      wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik,

•      mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

•      znajomość obsługi komputera oraz urządzeń diagnostycznych;

•      znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów,

•      chęć doskonalenia i rozwijania własnych umiejętności;

•      prawo jazdy kat. B;

Wymagane dokumenty:

•      CV (w CV proszę zawrzeć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”),

•      kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 914495035