2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Skierniewice
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię - mechanika maszyn budowlanych i samochodów

Wynagrodzenie

3 010 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Opis

Zatrudnię mechanika maszyn budowlanych lub samochodowego

pomocnika mechanika może być niepełny wymiar pracy

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie oraz naprawa maszyn budowlanych i samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych

  • Dbanie o stan techniczny powierzonego mienia

-Doświadczenia na stanowisku samodzielnym mechanika

-Znajomości podstawy mechaniki samochodów i/lub maszyn budowlanych

-Umiejętności diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów

-Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem

-Umiejętności dobrej organizacji pracy

-Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 808662036