2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wojkowice
Dodane Dzisiaj o 07:13

Zatrudnię mechanika-przepalacza pracownik fizyczny Wojkowice

Wynagrodzenie

5 500 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na pracownika fizycznego do przepalania złomu i naprawy maszyn budowlanych. Praca przy naprawie rozbiórce maszyn budowlanych w Firmie Handlowej STELMAX w Wojkowicach przy ulicy Długosza 13.

Zakres obowiązków: przepalanie złomu przygotowanie oraz oczyszczanie części do sprzedaży, drobne prace naprawcze.częsta praca na planu fizyczna na dworze ,wymagane CV ,wynagrodzenie tylko na konto bankowe

Oferowane wynagrodzenie to 5500 zł na rękę za miesiąc.

poszukujemy miejscowych mechaników z dojazdem do 10 km

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15.

Początkowo oferujemy umowę zlecenie, późniejsza współpraca możliwa w formie umowy o pracę po okresie próbnym i uzyskaniu wymaganych uprawnień i przeszkoleń.

Na terenie zakładu obwiązuje całkowity zakaz palenia.

wymagane doświadczenie i uprawniania palacza

Prosimy o przesyłanie CV.

Wszelkie pytania pod numerem telefonu 60*****16 (w godzinach o 7 do 15).

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 901213025