2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Modła Królewska
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnię mechanika samochodów osobowych i dostawczych

Lokalizacja

Modła Królewska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Warsztat samochodowy AUTO STREFA zatrudni mechanika samochodowego z doświadczeniem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych, dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek; utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie; wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych

Lokalizacja

Modła Królewska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Modła Królewska
ID: 684686627