2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zawiercie
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnie Mechanika Samochodowego

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska pracy

Warsztat Samochodowy poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanik samochodów osobowych.

Miejsce pracy : Zawiercie

Kogo szukamy:

-znajomość mechaniki samochodowej;

-umiejętność diagnozowania i usuwania awarii;

-skrupulatność, punktualność oraz odpowiedzialność;

-umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy;

-stałą pracę na pełen etat w stabilnej firmie

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

-atrakcyjną podstawę + premie

-Praca w godzinach 8-16

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w Warsztacie - 42-400 Spacerowa 8

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 663034850