2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jasień
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnię mechanika samochodowego

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Warsztat samochodowy AXE MOTOR SERWIS mieszczący się na Kartuska 259 w Gdańsku poszukuję mechanika / elektromechanika.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne naprawy mechaniczne

  • obsługa urządzeń diagnostycznych

  • przeglądy serwisowe

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych

  • wykonywanie serwisu klimatyzacji

  • dbanie o powierzone narzędzia i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy

  • punktualność

  • uczciwość

  • sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność komunikacji z klientem w języku polskim

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie od 5000 do 10000 na rękę (praca na godziny lub na %)

  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne) w godz. 8:00 - 17:00

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 910797901