2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódź
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Górna
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnię Mechanika Samochodowego - wysokie zarobki/benefity

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni.

Kontynuując dynamiczny rozwój firmy w Polsce poszukujemy kandydatów do oddziału naszej firmy poniższe na stanowisko:

Mechanik samochodowy

 Miejsce pracy - Łódź

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżące diagnozowanie i dokonywanie napraw w samochodach dostawczych, ciężarowych i naczepach

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi oraz napraw pojazdów dostawczych, ciężarowych

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych i ciężarowych

  • Wykształcenie o profilu samochodowym

Oferujemy:

  • długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • szkolenia z zakresu mechaniki pojazdowej i chłodnictwa transportowego,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • dodatkowe benefity: współfinansowany przez pracodawcę pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, program emerytalny PPK.

Informujemy, że Administratorem danych jest Petit Forestier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach przy ul. Świerkowej 1E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Petit Forestier Polska Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 900258255