2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Chwaszczyno
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię montera zewnętrznych sieci sanitarnych

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Suchocki Sp. K. zatrudni pracownika z okolic Malborka na stanowisku montera zewnętrznych sieci sanitarnych.

Praca przy budowie sieci i przyłączy gazowych oraz przy wykonywaniu instalacji sanitarnych ( gazowych )  na terenie województwa pomorskiego.

Może być osoba do przyuczenia.

Nasze wymagania:

- chęci do zdobywania nowych umiejętności,

- dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,

Obowiązki:

- wykonywanie instalacji gazowych

- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy,

- pracę w doświadczonym zespole,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu umiejętności,

- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych, ewentualnie o kontakt telefoniczny pod nr tel. 60*******89.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 902588305