2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Starogard Gdański
Dodane 08 kwietnia 2024

Zatrudnię murarza z doświadczeniem! Praca na terenie Starogardu Gd.

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska: Nova Development Group poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego murarza do pracy w naszym zespole budowlanym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych prac murarskich zgodnie z planami budowy oraz normami bezpieczeństwa.

Praca na terenie Starogardu Gdańskiego!

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac murarskich zgodnie z projektem budowlanym i instrukcjami przełożonych.

  • Mieszanie zaprawy oraz wykonywanie różnorodnych elementów konstrukcyjnych.

  • Układanie cegieł, bloków oraz innych materiałów budowlanych.

  • Dbanie o porządek i czystość na placu budowy.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako murarz.

  • Znajomość technik murarskich oraz materiałów budowlanych.

  • Dokładność, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Jeśli jesteś doświadczonym murarzem i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 910232290