2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kraski-Ślesice
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnię na fermę drobiu brojler

Lokalizacja

Kraski-Ślesice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnię na fermę drobiu – brojler

Zatrudnię pracownika na fermę, oferuję umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, wygodne mieszkanie na terenie fermy ( brak opłat związanych z energią i ogrzewaniem – wszystko pokrywa właściciel ), możliwość zatrudnienia pary.

Zakres obowiązków:

- kompleksowe zarządzanie fermą drobiu

- praca fizyczna na fermie drobiu ( codzienny obchód, ścielenie, sprzątanie oraz mycie, usuwanie usterek oraz prace związane z porządkiem na fermie ( np. koszenie trawy )

Wymagania, które trzeba spełnić:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży drobiarskiej (mile widziane)

- znajomość systemu chowu i wentylacji

- umiejętność szybkiego uczenia się

- uczciwość, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane prawo jazdy kat. T (ciągnik, ładowarka teleskopowa)

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu. Nie odpowiadam na wiadomości SMS ani OLX.

Lokalizacja

Kraski-Ślesice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kraski-Ślesice
ID: 914172945