2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Jawor
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię na stanowisko Asystent kierownika robót elektrycznych

Wynagrodzenie

8 317,21 - 8 317,22 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wymagania:

  • wykształcenie: techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP

  • umiejętność przygotowywania pism i wniosków związanych z budową

  • umiejętność czytania map, schematów, rysunków technicznych

  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji niskoprądowych lub elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu brygadą monterów, znajomość rynku, dostawców.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji projektowych, kosztorysów oraz przedmiarów robót

  • udział w odbiorach robót

  • wspieranie kierownika robót elektrycznych/niskoprądowych w codziennych zadaniach związanych z nadzorowaniem wykonywania instalacji elektrycznych i niskoprądowych na budowach

Praca na jedną zmianę 7:00-15:00

Wynagrodzenie 6 tys. netto

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 902563496