2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jasień
Dodane 15 maja 2024

MECHANIK samochodowy. Gdańsk-przy obwodnicy. Remonty silnika, głowic

Wynagrodzenie

41 - 63 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Warsztat samochodowy Dyna Serwis w Gdańsku (przy ul. Stężyckiej 14) zatrudni samodzielnego mechanika samochodów osobowych, posiadającego minimum kilkuletnie doświadczenie w warsztacie samochodowym. Praca na cały etat. Wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Obowiązki/umiejętności:

  • remonty silników i głowic

  • wymiany rozrządów

  • naprawy układu: hamulcowego, zapłonowego, chłodniczego, kierowniczego, wydechowego, zawieszenia itd.

  • mile widziana jest umiejętność napraw układu klimatyzacji

  • podstawowe naprawy elektryki

  • stawianie diagnoz

  • wykonywanie diagnostyki komputerowej

Oferuję:

-bardzo dobre warunki pracy, płacy i miłą koleżeńską atmosferę.

-możliwość zatrudnienia w ramach umowy (do wyboru): o pracę, zlecenie lub współpracy B2B (działalność gospodarcza),

-wynagrodzenie zależne od doświadczenia, dokładności i przerobu, w przedziale: od 30 zł/h do 45 zł/h na rękę (netto). Jeśli jesteś naprawdę dobry (tak, że iskra na świecy nie gaśnie) to płacę złotem (możliwość negocjacji stawki),

-dla chcących dorobić możliwość nadgodzin.

Kontakt:

6 9 2 8 6 4 5 9 5

lub

dyna.serwisMAŁPAgmail.com

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 701644070